Українські захисники у Литві опанували зенітні установки L70

У Литві відбулися навчання операторів зенітних установок L70. Про це повідомили у Збройних силах Литви, - пише Мілітарний 7 лютого.

У повідомленні зазначається, що основними завданнями курсу навчання була підготовка зенітної гармати до бою, відпрацювання навичок зі знищення літаків, гелікоптерів та дистанційно керованих літальних апаратів (БПЛА) противника.

"Литовські інструктори також навчили українських військових технічному обслуговуванню та дрібному ремонту 40-мм зенітних установок L70", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, під час тренувань з представниками військової поліції українські бійці вдосконалювали знання тактики, вивчали регулювання та контроль дорожнього руху, а також вчилися застосуванню спеціальних засобів із планування операції та захисту важливих осіб.

У січні цього року Литва оголосила, що допоможе посилити протиповітряну оборону України зенітними установками L70. Вони надійдуть разом з боєприпасами.

Зазначаэться, що 40-мм автоматична гармата L70 розроблена фірмою Bofors після Другої світової війни і надійшла на озброєння шведської армії у 1951 році. Вона широко постачалася за кордон і за ліцензією випускалася у шести країнах Європи.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті