Українські захисники у Литві опанували зенітні установки L70

У Литві відбулися навчання операторів зенітних установок L70. Про це повідомили у Збройних силах Литви, - пише Мілітарний 7 лютого.

У повідомленні зазначається, що основними завданнями курсу навчання була підготовка зенітної гармати до бою, відпрацювання навичок зі знищення літаків, гелікоптерів та дистанційно керованих літальних апаратів (БПЛА) противника.

"Литовські інструктори також навчили українських військових технічному обслуговуванню та дрібному ремонту 40-мм зенітних установок L70", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, під час тренувань з представниками військової поліції українські бійці вдосконалювали знання тактики, вивчали регулювання та контроль дорожнього руху, а також вчилися застосуванню спеціальних засобів із планування операції та захисту важливих осіб.

У січні цього року Литва оголосила, що допоможе посилити протиповітряну оборону України зенітними установками L70. Вони надійдуть разом з боєприпасами.

Зазначаэться, що 40-мм автоматична гармата L70 розроблена фірмою Bofors після Другої світової війни і надійшла на озброєння шведської армії у 1951 році. Вона широко постачалася за кордон і за ліцензією випускалася у шести країнах Європи.

Статті

Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Світ
21.03.2023
14:00

«Просто треба розуміти, що буде дуже велика битва». Російські ЗМІ про Україну

...Заяви Заходу про те, що перші поставки танків в Україну очікують наприкінці березня, зроблені спеціально, щоб РФ не знала про їхню дислокацію і не очікувала застосування на полі бою
Світ
20.03.2023
15:00

“Це більше не бої за Бахмут, це марафонські змагання…” Західні медіа про Україну

“Тож Путін може поїхати до Китаю, Сирії, Ірану, його … небагатьох союзників, але він просто не поїде в інші частини світу і не поїде до країн-членів МКС, які, як він вважає, … заарештують його”
Всі статті