Українські захисники на Східному напрямку знищили винищувач-бомбардувальник Су-34 - Генштаб

На Східному напрямку підрозділи Повітряних Сил Збройних Сил України знищили винищувач-бомбардувальник Су-34. Про це повідомив Генштаб ЗСУ у вечірньому зведенні 18 лютого.

"Протягом доби авіація Сил оборони завдала ударів по 4 районах зосередження особового складу противника. Також на східному напрямку підрозділами Повітряних Сил Збройних Сил України знищено винищувач-бомбардувальник Су-34", - йдеться у повідомленні.

Крім цього, підрозділами ракетних військ завдано ударів по 3 пунктах управління та 1 складу боєприпасів противника.

Як повідомлялося, бійці підрозділу "Булава" з Президентської бригади на Таврійському напрямку знищили черговий російський "Муром-М".

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті