Українські захисники на Луганщині знищили ще один російський танк та вантажівку

Воїни ЗСУ в Луганській області ліквідували ща один танк та вантажівку російських окупантів. Відповідне відео зʼявилось на сторінці 25-ї окремої повітрянодесантної Січеславської бригади у Фейсбуці 5 лютого.

"Січеславські десантники спільно з побратимами НГУ вдало «утилізують» окупантів на Луганщині!", - йдеться у повідомленні.

"Ще один російський танк та вантажівка перетворилися на металобрухт! А ми попереджали: «Не лізьте на українську землю, бо в ній і залишитеся!»", - додали українські захисники.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті