Українські захисники мають успіхи на Вугледарському напрямку - DeepState

На Вугледарському напрямку Сили оборони мають певні успіхи у районах двух населених пунктів - Микільське і Солодке. Про це повідомляє телеграм-канал DeepState 2 серпня.

"Микільське: є просування Сил оборони на північних околицях населеного пункту. Ворога була вибито в районі Микільських дач. Просування було здійснено декілька днів назад. Після закріплення бійців, для безпеки з їх прохання оновлення відбувається тільки зараз", - йдеться у повідомленні. 

"Солодке: було здійснено уточнення ЛБЗ, а також позначено успіхи Сил оборони. Завдяки злагодженій роботі 72-ї ОМБр та 79-ї ОДШБр русню було вибито з їх позицій на півночі від населеного пункту Солодке", - також повідомляють у телеграм-каналі. 

Крім цього, адміни також додали коментар бійця 72-ї ОМБр про ці успіхи:

"Це дуже важлива ділянка на цьому відтинку, зокрема, там знаходяться важливі дорожні сполучення, а також це захід в тил Вугледару. Але тут стоять сильні люди, які забезпечують оборону. 72-га та 79-та бригади у дуже потужній взаємній співпраці, перебуваючи постійно на зв'язку злагодженими діями здійснюють оборону ділянки фронту, контролюючи кожен крок ворога. А також здійснюють успішні просування зі звільнення територій. Метр за метром, посадка за посадкою будемо звільняти! 72-га і 79-та передають пламєнний прівєт орчатам і оскільки скоро свята, то група Шерифа та група Палача обовʼязково їх відвідає з гостинцями".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
17.10.2025
14:00

Реабілітація після російського полону: дуже схоже на фільм Тарантіно

Ця людина (як і всі вони) знов у тюрмі – хоч і іншій. Так, це не російський полон. Але то знов тюрма. І в людині й далі культивується відчуття залежності від системи.
Світ
16.10.2025
12:43

Україна і чеські поствиборні пасьянси

Ні для кого не є секретом, що холдинг Бабіша «Агрофер» досить міцно закріпився на європейському ринку виробництва продуктів харчування та хімічних добрив. Виходячи з його бізнес-логіки, допустити на ринок гравця з таким аграрним потенціалом, як...
Світ
15.10.2025
11:40

«Якщо звільнимо Миколаїв і Одесу, можна вважати, що ми безповоротно переможемо НАТО». Російські ЗМІ про Україну

...Передача Києву «Томагавків» «малоймовірна, а всі розмови і заяви на цю тему робляться насамперед для тиску на Росію і світову спільноту».
Всі статті