ЗСУ ліквідували російського майора та двох лейтенантів

Українські захисники ліквідували російського командира парашутно-десантного батальйону майора Олександра Макарова. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (Штірліц) у своєму телеграм-каналі 31 січня.

"Успішно демобілізований: командир парашутно-десантного батальйону майор Олександр Макаров", - пише український військовий.

Також, за його інформацією, успішно "демобілізовані" два лейтенанта росармії -  Олексій Калачев та Роман Панишев.

 
Також Анатолій Штефан повідомив, що за результатами моніторингу відкритих джерел інформації станом на 30 січня, офіційно демобілізовано 1702  "рашнофіцірен", з них:

генералів - 10; полковниів - 52; підполковників - 116; майорів - 229; капітанів - 331; старших лейтенантів - 548; лейтенантів - 284; звання не ідентифіковано - 132.

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті