Українські воїни збили російський штурмовик СУ-25 і знищили чотири БПЛА-розвідники

Збройні сили України за добу завдали більше 20 ударів по районах зосередження особового складу окупантів, знищили штурмовик Су-25 та чотири ворожі безпілотники. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у зведені вранці 7 червня.

"Авіація сил оборони за минулу добу завдала 17 ударів по районах зосередження особового складу та чотири – по зенітно-ракетних комплексах противника.Також протягом доби знищено російський штурмовик Су-25 та чотири розвідувальних БпЛА", - йдеться в повідомленні.

Крім того, підрозділи ракетних військ і артилерії уразили дев’ять пунктів управління, чотири райони зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, три склади боєприпасів, зенітно-ракетний комплекс, 14 артилерійських підрозділів противника на вогневих позиціях та 18 інших важливих цілей ворога.

Як повідомлялося, на фронті російське військо продовжує зосереджувати основні зусилля на спробах повної окупації Луганської та Донецької областей. Протягом 6 червня відбулося 30 бойових зіткнень.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
30.11.2025
23:55

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті