Українські воїни за добу знищили 3 ворожі танки під Курдюмівкою на Донеччині

Українські воїни протягом доби знищили три російські танки в районі Курдюмівки Донецької області. Про це 24 червня у Twitter повідомив міністр оборони Олексій Резніков.

"Ми не сходимо зі свого шляху. Тільки за добу на одній ділянці фронту в районі Курдюмівки наші війська знищили три російські танки", - повідомив він.

Міністр також опублікував відео, на якому видно результати ударів FPV-дронів по бронетехніці ворога. Варто зазначити, що два танки вдалося вразити і знищити на ходу.

Курдюмівка - це селище міського типу, яке розташоване на березі каналу Сіверський Донець - Донбас. Вона розташована за 17 кілометрів від Торецька і за 68 кілометрів - від Донецька.

Нагадаємо, напередодні з'явилися дані, що ЗСУ знищили батальйон ворога і зачистили його плацдарм на західному березі каналу Сіверський Донець - Донбас.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті