Українські воїни просунулися під Бахмутом до 1600 метрів за добу - Маляр

Українські воїни продовжують просування на Бахмутському напрямку - на окремих ділянках до 1600 метрів. Про це 5 червня в ефірі національного телемарафону заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

"Під час ведення бойових дій ми просунулися вперед на напрямку Оріхове-Василівка і Парасковіївка від 200 до 1600 метрів. Це за різними напрямками. У напрямку Іванівське - Кліщіївка у нас є просування від 100 до 700 метрів. Теж за різними напрямками", - повідомила вона.

Маляр зазначила, що успіху домоглися бійці з Оперативно-стратегічного угруповання військ "Хортиця". Причому сталося це, попри жорстокий опір і спроби росіян утримати чергові рубежі.

Однак заступниця міністра оборони наголосила - бойові дії на східному фронті тривають.

Нагадаємо, раніше командувач Сухопутних військ Олександр Сирський зазначив, що ЗСУ продовжують просування на Бахмутському напрямку.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті