Українські воїни на Запорізькому напрямку знищили російський комплекс РЕБ "Борисоглібськ-2"

Українські воїни на Запорізькому напрямку знищили російський комплекс радіоелектронного придушення "Борисоглібськ-2". Про це 10 березня у Telegram повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія" Олександр Тарнавський.

"Пушкарі 44-ї окремої артилерійської бригади разом із бійцями аеророзвідки 128-ї гірничо-штурмової бригади зробили "бум" між Володимирівкою та Чорноземним та уразили автоматизований комплекс радіоелектронного придушення РБ-301Б "Борисоглебськ-2", - повідомив він.

За словами Тарнавського, РБ-301Б "Борисоглібськ-2" - це досить нетривіальний автоматизований комплекс радіоелектронного придушення РФ. Його використовують для придушення систем супутникового зв'язку та радіонавігаційних систем КВ та УКВ діапазонів. Пункт управління комплексу складається із чотирьох осіб.

Нагадаємо, що це не перший комплекс РЕБ, який наші воїни знищили на цьому напрямі – раніше Сили оборони вивели з ладу найновіший російський комплекс РЕБ "Палантін".

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті