Українські військові завершили навчання на британських танках Challenger 2 - ЗМІ

Підрозділи ЗСУ, які проходили навчання на танках Challenger 2 у Великобританії, завершили етап підготовки та готові повернутися до України, аби взяти участь у весняному контрнаступі. Про це повідомляє видання The Guardian.

Навчання було завершено після того, як військові посадовці Великої Британії протягом кількох тижнів навчали український особовий склад, як керувати танками Challenger 2. Українські військові прибули до Британії невдовзі після того, як у січні Ріші Сунак оголосив, що Великобританія надішле Україні 14 танків Challenger 2. У Міноборони не змогли підтвердити точне місце розташування танків.

Очікується, що українські екіпажі та танки прибудуть на позиції вчасно для весняного контрнаступу, який, як вважають, уже готується.

Міністр оборони Великої Британії Бен Уоллес заявив, що українські військові «повертаються на батьківщину краще оснащеними, але з не меншою небезпекою».

«Дійсно надихає спостерігати за рішучістю українських солдатів, які завершили навчання на британських танках Challenger 2 на британській землі. Ми продовжуватимемо підтримувати їх і робити все можливе, щоб підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно», - сказав Уоллес.

Як повідомлялося раніше, екс-президент США Дональд Трамп пообіцяв завершити війну в Україні за 24 години. 

Статті

Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Всі статті