Українські військові в США швидко освоюють Patriot, пропонують свої ідеї та вимагають більше супу

Військові з України "надшвидко" освоюють сучасні системи озброєнь і виявляють незвичний для американців "супоцентризм". Про це повідомляє Politico.

У репортажі про групу з 65 українців та українок, які освоюють системи ПРО Patriot у Форт-Сілл (штат Оклахома), йдеться, що прогнози Пентагону про "багатомісячне" навчання екіпажів довелося скоротити, оскільки українські військові освоюють техніку "значно швидше" через те, що мають реальний бойовий досвід.

"Українські солдати вражають і абсолютно швидко навчаються... Завдяки їхнім широким знанням у галузі протиповітряної оборони та досвіду роботи в зоні бойових дій їм було легше – хоча це ніколи не буває легко – освоїти систему Patriot", – стверджує бригадний генерал Шейн Морган.

Генерал також сказав, що українські військові "найкращі з найкращих у тому, як забезпечують протиповітряну оборону України".

Видання цитує старшого офіцера Форт-Сілл, який зазначає, що українці "швидко пройшли курс і в якийсь момент змогли запропонувати свої власні сценарії, що ґрунтуються на відомій їм тактиці росіян".

Адміністрація Форт-Сілл також окремо відзначила "супоцентризм" українців – на їхнє прохання їдальня бази збільшила вибір супів для харчування військових.

"Вони люблять суп. Вони дуже, знаєте, супоцентричні", – сказав журналістам високопосадовець Форт-Сілл.

Як повідомлялося, системи Patriot розгорнуть в Україні раніше, ніж очікували. 

 

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті