Українські військові в США швидко освоюють Patriot, пропонують свої ідеї та вимагають більше супу

Військові з України "надшвидко" освоюють сучасні системи озброєнь і виявляють незвичний для американців "супоцентризм". Про це повідомляє Politico.

У репортажі про групу з 65 українців та українок, які освоюють системи ПРО Patriot у Форт-Сілл (штат Оклахома), йдеться, що прогнози Пентагону про "багатомісячне" навчання екіпажів довелося скоротити, оскільки українські військові освоюють техніку "значно швидше" через те, що мають реальний бойовий досвід.

"Українські солдати вражають і абсолютно швидко навчаються... Завдяки їхнім широким знанням у галузі протиповітряної оборони та досвіду роботи в зоні бойових дій їм було легше – хоча це ніколи не буває легко – освоїти систему Patriot", – стверджує бригадний генерал Шейн Морган.

Генерал також сказав, що українські військові "найкращі з найкращих у тому, як забезпечують протиповітряну оборону України".

Видання цитує старшого офіцера Форт-Сілл, який зазначає, що українці "швидко пройшли курс і в якийсь момент змогли запропонувати свої власні сценарії, що ґрунтуються на відомій їм тактиці росіян".

Адміністрація Форт-Сілл також окремо відзначила "супоцентризм" українців – на їхнє прохання їдальня бази збільшила вибір супів для харчування військових.

"Вони люблять суп. Вони дуже, знаєте, супоцентричні", – сказав журналістам високопосадовець Форт-Сілл.

Як повідомлялося, системи Patriot розгорнуть в Україні раніше, ніж очікували. 

 

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті