Українські військові у Німеччині завершують навчання на танках Leopard 2

Українські захисники у Німеччині найближчим часом завершать навчання на танках Leopard 2, яке тривало кілька тижнів. Про це пише німецьке видання ZDF.

Зазначається, що у понеділок, 13 березня, військові, які навчалися працювати з Leopard 2, відкрили бойовий вогонь на полігоні Берген у Нижній Саксонії.

"Навчання на вказаних танках дозволили військовим навчитися вести вогонь із застосуванням сучасної системи озброєння", - розповів бригадний генерал Бйорн Шульц.

Як повідомлялося раніше, основні бойові танки Leopard-2 від Німеччини та Португалії поставлять українським Збройним силам уже до кінця березня.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті