Українські військові отримають понад 500 безпілотників та оптико-електронних комплексів в межах проєкту "Армія дронів"

Українські військові отримають понад 500 безпілотників та оптико-електронних комплексів в межах проєкту "Армія дронів". Про це повідомляться на сайті Держспецзв’язку.

Українським захисникам передадуть:

  • 6 безпілотних авіаційних комплексів Flirt-cetus 
  • 3 квадрокоптери DJI M300
  • 40 безпілотних авіаційних комплексів STEN-2
  • 100 безпілотних авіаційних комплексів Phoenix 03 Heavy UCAV
  • 5 квадрокоптерів DJI MAVIC 3 Е
  • 18 квадрокоптерів Mavic 3T
  • 6 безпілотних авіаційних комплексів R-18
  • 45 безпілотних авіаційних комплексів SkyKnight 
  • 6 безпілотних авіаційних комплексів Penguine MK-2
  • 2 безпілотних авіаційних комплекси EOS C VTOL

А ще – 290 оптико-електронних комплексів артилерійської розвідки «Сова», для визначення координат ворожих цілей та корегування вогню. 

Вся техніка була закуплена за кошти, зібрані через фандрейзингову платформу UNITED24. 

«Наша найважливіша мета – зробити все можливе, щоб українські військові могли не тільки ефективно, а і без втрат виконувати бойові завдання, протистояти ворогу. Продовжуємо працювати над забезпеченням армії і безпілотниками, й іншими сучасними технологіями. Дякую усім, хто допомагає боротися з ворогом, хто не втомлюється підтримувати наших захисників, зокрема – і через платформу UNITED24», – зазначає голова Держспецзв’язку Юрій Щиголь.

Окрім того, закуплені 22 позашляховики Renault Duster, які використовуватимуть для забезпечення урядовим звʼязком військових командирів, представників сил безпеки і оборони, військово-цивільних адміністрацій. Авто працюватимуть у районах ведення бойових дій, на звільнених територіях, там, де вузли зв’язку зруйновані ракетними обстрілами. Також транспорт буде задіяний у разі потреби оперативного реагування на надзвичайні події на об’єктах критичної інфраструктури. Зараз передаємо 13 з-поміж 22 позашляховиків, інші будуть поставлені до вересня.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті