Українські військові ліквідували офіцера російської армії Дмитра Лісіцкого

Українські військові ліквідували офіцера російської армії Дмитра Лісіцкого. Про це повідомляє речник Одеської військової адміністрації Сергій Братчук у Телеграм.

Військові ЗСУ ліквідували російського офіцера, який був одним з організаторів Іловайської трагедії.

"Наші воїни ліквідували офіцера армії РФ Дмитра Лісіцкого, який був одним із тих, хто влаштував розстріл українських захисників у 2014 році", - повідомив Братчук.

Як повідомлялося, бійці Державної прикордонної служби України за допомогою мінометів завдали удару по одному з місць скупчення російських штурмовиків із так званої "групи Вагнера" в Бахмуті Донецької області.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті