Українські ракетні війська функціонально знищили російський вертоліт поблизу Лимана

Українські захисники функціонально знищили вертоліт ворога поблизу Лимана 6 грудня. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ від 18:00 та в повідомленні СтратКому ЗСУ.

"Підрозділами ракетних військ нанесено ураження по одному вертольоту", - пише Генштаб

"Сьогодні пілоти БПЛА Сил оборони відкоригували роботу HIMARS ЗСУ. Вітання з нагоди Дня Збройних Сил України "приймав" особовий склад російського транспортного вертольота поблизу Лимана", - пише СтратКом ЗСУ.

З посиланням на свої джерела СтратКом ЗСУ уточнює, що вертоліт був функціонально знищений.

Раніше повідомлялось, що на лівобережжі Дніпра Сили оборони утримують зайняті позиції. За добу відбулось понад 80 боєзіткнень на всіх напрямках фронту.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті