Українські провайдери отримали від Німеччини 700 тисяч євро на відновлення інтернету

Уряд Німеччини в межах програми міжнародного співробітництва ReACT4UA виділив гранти на відновлення інтернету на звільнених територіях 68 українським операторам на загальну суму до EUR700 тис.. Про це повідомило у Телеграм Міністерство цифрової трансформації 26 лютого.

Як повідомляється, найбільше проєктів у Київській області - 16, Сумській - 13, Харківській - 11 і Херсонській - 6.

Серед переможців 50 компаній використовують xPON, оскільки ця технологія найбільш стійка до відключень електрики і дає швидкість до 1 Гбіт/c.

Уточнюють, що гранти українським операторам телекомунікаційних послуг надають у межах програми міжнародного співробітництва ReACT4UA ("Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі"), що фінансується урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zus.

Український партнер - ГО "Офіс ефективного регулювання" (BRDO) за підтримки організатора та ключового партнера - Міністерства цифрової трансформації України.

Як повідомлялося. у Києві затримали власника інтернет-провайдера, який транслює кремлівську пропаганду на окупованих територіях Луганщини. 

також повідомлялося, що українська ІТ-армія зупинила роботу найбільших інтернет-провайдерів окупантів. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті