Українські пілоти закінчили навчання на F-16 у США

Перша група українських пілотів закінчила курс навчання на винищувачах F-16 у США. Про це пише міжнародне видання Politico, посилаючись на прес-аташе повітряних сил Національної гвардії США, - повідомляє ВВС.

Українські льотчики навчалися літати на F-16 на авіабазі Національної гвардії в Таксоні, у штаті Аризона, з жовтня минулого року.

За наявною у Politico інформацією, тепер пілоти вирушили до Європи, де пройдуть додаткову підготовку.

Кількість пілотів у цій групі та дата закінчення їхнього курсу в США не розкриваються заради їхньої безпеки.

Як повідомлялося, в Україну почали прибувати перші фахівці, які обслуговуватимуть винищувачі F-16.

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті