Українські пілоти вже проходять у Данії підготовку на літаках F-16 у повітрі з інструкторами

Українські пілоти вже проходять у Данії підготовку на літаках F-16 у повітрі з інструкторами. Про це речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат сказав на брифінгу, - пише Укрінформ.

«Перед цим були легкомоторні літаки натівського зразка, які допомагають легше перейти на F-16. Зараз це вже польоти з інструктором. Кожен день може збільшуватися число українських пілотів, які проходять підготовку і виконують завдання, які ставить перед ними інструктор», - зазначив Ігнат.

За його словами, наступним етапом у підготовці стануть самостійні польоти. «І тоді вже, відповідно, польоти на бойове застосування для того, щоб навчатися воювати на цьому літаку», – додав речник.

Ігнат зауважив, що крім Данії, пілоти проходять підготовку у США та у Великій Британії. Там вчать й інших фахівців, наземний персонал, офіцерів бойового управління і інженерно-авіаційної служби.

Як повідомлялося, речник Повітряних сил Ігнат впевнений в тому, що авіаційні комплекси F-16 дуже серйозно змінять хід війни, допоможуть відігнати російську авіацію подалі й прикрити з повітря українські наземні війська.

Статті

Донбас
03.03.2024
19:51

У "ДНР" погрожують українській державності "російським чоботом". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в інформаційному полі окупованого Донбасу з'явилося інтерв'ю місцевого українофоба, який щосили намагався бути схожим на російського диктатора Володимира Путіна, що декламує свій монолог американському журналісту Такеру Карлсону. У...
Донецьк
02.03.2024
13:18

Як це, народжувати у прифронтовому місті. Репортаж з Покровського перинатального центру

На початку вторгнення був великий відтік персоналу, але згодом ситуація в центрі покращилась. Наразі штат працівників тут укомплектований на 50%. По два лікаря працюють в акушерському та гінекологічному відділенні. Ще п’ять гінекологів у...
Луганськ
01.03.2024
10:51

Земля в окупації. Війна та сільське господарство Луганщини

Жоден крупний луганський аграрій, який виїхав з області після повномасштабного вторгнення, не може поновити свій бізнес на вільній території України. Насамперед через те, що в інших областях України усі землі давно кимось обробляються, і вільна ніша...
Всі статті