Українські льотчики вже нищать ворога американськими ракетами Zuni, які мають в декілька разів більшу дальність

Українські льотчики вже нищать ворога американськими ракетами Zuni, які мають в декілька разів більшу дальність. На цей факт звернув увагу Телеграм-канал YIGAL LEVIN.

Канал зазначає, що командувач Повітряними силами ЗСУ Микола Олещук опублікував фото українського штурмовика Су-25.

"Особливість фото в тому, що Су-25 озброєний американськими ракетами Zuni, передачу яких США анонсували в січні. Вони мають в декілька разів більшу дальність, ніж радянські С-8, що суттєво підвищує можливлсті української штурмової авіації", - підкреслюється у повідомленні.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті