Українські дрони уразили склад з ракетами у Волгоградській області РФ - ЗМІ

Українські військові уразили дронами арсенал зберігання ракет у селищі Котлубань, що у Волгоградській області РФ 29 вересня. Про це hromadske повідомило джерело в силових структурах.

Як повідомляється, операцію організували Головне управління розвідки, Сили спеціальних операцій, Служба безпеки, Служба зовнішньої розвідки та Збройні сили України. Унаслідок влучання уражено місця зберігання боєприпасів та ракетного озброєння, що спричинить нестачу боєприпасів у забезпеченні підрозділів окупаційної армії РФ.

Як повідомило джерело, склад атакували близько 120 дронів. Відстань до цілі — понад 600 кілометрів.

Нагадаємо, 29 вересня у РФ заявили про масовану атаку дронів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Світ
04.03.2026
15:00

«Противники врегулювання повинні чітко розуміти, що жарти скінчилися». Російські ЗМІ про Україну

...Місцеві представники руського опору діляться спостереженнями і не приховують: депресія все більше охоплює руських людей, які досі залишаються по той бік лінії бойового зіткнення
Країна
03.03.2026
18:38

Владислав Селезньов: Весняно-літня кампанія РФ може стати останнім масштабним ривком Кремля

Здається, вперше за час великого наступу російської армії, відлік якого починається від середини жовтня 2023 року, співвідношення втрачених та повернутих територій нині є на користь України.
Всі статті