Українські десантники врятували полоненого побратима за допомогою дрона

Оператор дрона 95-ї бригади ДШВ зміг вивести українського солдата, який потрапив у полон до ворога. Про це повідомили в Телеграм-каналі бригади 1 січня.

"Як розповідають самі десантники, вони працювали по ділянці, яку контролював ворог. Успішно було ліквідовано чимало окупантів за допомогою скидів. Коли росіяни були знищені, помітили в траншеї зв’язаного українського військовослужбовця. Це був боєць іншої бригади", - сказано в повідомленні.

"Наш оператор дрона з позивним "Кевін" почав привертати увагу того полоненого - миготіти вогниками на "Мавіку". Хлопець на землі зорієнтувався, зрозумів, що це свої й почав йти за нашим дроном, - розповідає командир групи безпілотних систем "Шеріф". - Коли ми так виводили нашого побратима, то ще зустрівся один вцілілий "орк". Росіянин не бачив нашу "пташку", на якій ще була одна граната, почав руками махати українському солдату, мовляв, повернись. Тоді "Кевін" скинув на окупанта гранату та "затрьохсотив" його, і далі продовжив виводити побратима до його підрозділу".

Раніше ліквідацію окупантів на Авдіївському напрямку показала 47 окрема механізована бригада.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті