Українські десантники прорвали ще одну ділянку на кордоні з росією

Ще одну ділянку на кордоні з росією прорвали українські десантники. Про це повідомило командування Десантно-штурмових військ ЗСУ у facebook 23 вересня. 

"Підрозділи 95 окрема десантно-штурмова Поліська бригада ДШВ ЗСУ прорвали одну з ділянок російського кордону. Це вже друга успішна операція прориву російського кордону з початку операції на території Курської області РФ", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що на відео зафіксовано пророблення проходів в інженерних загородженнях, захід десантно-штурмових підрозділів на ворожу територію та перші бої в прикордонній смузі, де танкісти ДШВ "розбирають" опорний пункт противника.

Раніше повідомлялось, що росіяни авіацією рівняють з землею власну територію: за добу на Курську область скинули майже 40 КАБів.

Раніше також повідомлялось, що росіяни стирають з лиця землі свою Суджу, закидаючи КАБами. Дві сотні цивільних, що залишились у місті, отримують меддопомогу й воду завдяки ЗСУ.

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті