Українські десантники показали, як знищили черговий російський штурмовик Су-25 "Грач" на Донеччині

На Донеччині воїни-десантники знищили черговий російський штурмовик Су-25 "Грач". Відповідне відео розмістили ДШВ ЗСУ 7 квітня.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що прикордонники зі стрілецької зброї вночі вполювали "шахеда", який летів у напрямку Чернігова.

Раніше також повідомлялось, що українські захисники завдали 9 ударів по районах зосередження ворога, знищили штурмовик Су-25 й відбили понад 40 атак за добу.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті