Українські далекобійники перекрили трасу Київ-Одеса, протестуючи через новий закон про мобілізацію

Страйк далекобійників через посилення мобілізації почався в Україні 18 травня. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив Телеграм-канал "Одесса INFO Новости".

"В Україні почався протест далекобійників через новий закон про мобілізацію, повідомляють далекобійники в соцмережах. Сотні фур перекрили трасу Київ-Одеса. З 18 травня водіїв вантажівок можуть мобілізувати на кордоні при виїзді з України. Під бронювання більшість не потрапляє. Далекобійники кидають фури, щоб залишитися за кордоном", - пише "Одесса INFO Новости".

"Коротенька зйомка з страйку далекобійників. Траса Київ-Одеса. Проти драконівських законів. Хлопці радо відгукнулись на цей страйк, щоб хоч нас трошки почули оці "дяді", які з боку Одеси катаються на Київ. Напевно, немає такої області, з якої тут машини не стоять", - каже чоловік на одному з відео.

Перші кадри з колоною фур були опубліковані о 13:50.

Уточнюється, що водії не заважають руху легковиків та автобусів. Поруч перебуває поліція.

Раніше повідомлялось, що Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію засуджених.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті