Українські бійці розбили три роти росіян разом із технікою на одному з напрямків

Втрати росіян вбитими та пораненими склали більше трьох рот на Таврійському напрямку за останню добу. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський в Telegram.

За його словами, на цій ділянці фронту наші воїни продовжують рухатися вперед і мають успіхи на окремих ділянках. 

"Підрозділи ракетних військ та артилерії Сил оборони таврійського напрямку протягом доби виконали 1212 вогневих завдань. Втрати ворога вбитими та пораненими склали більше трьох рот", - написав Тарнавський.

Крім того, українські бійці знищили 21 одиницю військової техніки противника. Зокрема, три танки, шість БМП та МТЛБ, два БпЛА "Zala" та "Орлан-10", самохідну артилерійська установка "Нона", РЕБ "Поле-21", РЛС "Зоопарк" та автомобільну техніку. 

Також були нанесені удари по двох місцях зберігання боєприпасів російських військ.

Як повідомлялося, українські війська просунулися на Таврійському напрямку на глибину до одного кілометра.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті