Українські бійці просунулися на 1,5 кілометра на Таврійському напрямку

Українські воїни з Сил оборони Таврійського напрямку змогли просунутися на півтора кілометра. Про це 26 червня в ефірі національного телемарафону заявив спікер пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Валерій Шершень.

"У результаті системного тиску сили оборони Таврійського напрямку мають успіхи і просунулися на 1,5 кілометра вглиб територій, захоплених противником", - повідомив капітан Шершень.

За словами речника, наші воїни тепер закріплюються на нових рубежах. Також вони займаються аеророзвідкою, розмінуванням, а також артилерійською роботою та контрбатарейною боротьбою. Окремо Шершень зазначив, що новину про звільнення Рівнополя притримали з "певних тактичних міркувань".

"Тут не було жодного цивільного, оскільки, за великим рахунком, населений пункт зруйнований майже повністю. Велика проблема в тому, що з усіх боків він був оточений мінними полями дуже складного характеру", - додав речник Сил оборони Таврійського напрямку.

Також наші воїни виконали 954 вогневі завдання. Унаслідок цього та безпосередніх боїв за участю українських захисників вдалося знищити 146 окупантів і 15 одиниць озброєння та військової техніки. Також росіяни втратили 229 солдатів пораненими. А ще чотирьох окупантів узяли в полон.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сили оборони за добу взяли участь у 35 бойових зіткненнях на Донбасі та знищили пункт управління ворога.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті