Українська авіація завдала 24 удари по районах дислокації росіян та їхніх ЗРК – Генштаб

Авіація сил оборони за минулу добу завдала 19 ударів по районах зосередження особового складу та п’ять – по зенітно-ракетних комплексах противника. Про це у ранковому зведенні повідомляє Генштаб ЗСУ.

Протягом понеділка нашими захисниками були знищені 10 ворожих розвідувальний БпЛА та шість ударних, різних типів. 

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили два пункти управління, 12 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки, склад боєприпасів, зенітно-ракетний комплекс, 12 артилерійських підрозділи противника на вогневих позиціях, а також ще чотири важливих цілі.

Як повідомлялося, за 5 червня між українськими та російським військовими у Донецькій та Луганській областях відбулось 25 бойових зіткнень.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті