Українська авіація вразила дев'ять місць скупчення окупантів і знищила два ударні "Шахеди"

Дев’ять ударів завдала авіація Сил оборони по районах зосередження особового складу і техніки російських військ за минулу добу. Про це повідомляють у зведенні Генштабу ЗСУ вранці 5 серпня.

Також наші захисники знищили два ударних БпЛА противника типу "Шахед-136".

Підрозділи ракетних військ і артилерії в свою чергу уразили дев’ять артилерійських засобів на вогневих позиціях та два райони зосередження особового складу, озброєння та військової техніки ворога.

Як повідомлялося, за попередню добу відбулося 36 бойових зіткнень між Силами оборони і російськими військами. ЗСУ продовжують ведення наступальної операції Мелітопольському та Бердянському напрямках.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті