Україна запросила у Німеччини далекобійні ракети Taurus

Україна запросила у Німеччини крилаті ракети Taurus з дальністю польоту до 500 кілометрів. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Отримання відповідного запиту підтвердили виданню Spiegel у Міноборони ФРН. Скільки саме ракет запросила Україна, не уточнюється.

За даними джерел Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung, президент України Володимир Зеленський обговорював можливість постачань німецьких ракет із канцлером Німеччини Олафом Шольцем у Берліні на початку травня.

Про можливість для Німеччини передати Україні крилаті ракети типу Taurus 23 травня в інтерв'ю Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) заявив депутат Бундестагу Родеріх Кізеветтер.

Крилата ракета Taurus запускається з винищувача і може доставляти 400-кілограмову боєголовку на відстань до 500 кілометрів. За даними Spiegel, близько 600 ракет Taurus були закуплені для Бундесверу десять років тому, з них близько 150 готові для експлуатації.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті