Україна вразила понад 30 нафтопереробних заводів, терміналів та нафтобаз Росії - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вже понад 30 російських нафтопереробних заводів, терміналів та нафтобаз було вражено українськими ВС. Про це він сказав під час привітання воїнів Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України 24 червня.

За його словами, «відстань у півтори тисячі кілометрів для дронів СБУ вже не перешкода».

"Привітав воїнів Центру спеціальних операцій «А» Служби безпеки України з уже тридцятою річницею ЦСО. Ви – по праву один із найкращих бойових підрозділів України, справді незамінний. Ваші бойові результати позитивно вплинули на всі стратегічні битви цієї війни. Я не сумніваюся, що попереду ще більше успіхів Центру спецоперацій «А» СБУ", - сказав Зеленський.

Статті

Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Країна
18.07.2024
10:37

Розлучення, не виходячи з дому. Як розірвати шлюб на відстані

Судова реформа спростила цю процедуру для громадян. Зараз можна розлучитись або отримати інші судові послуги, не виходячи з дому, через сервіс «Електронний суд».
Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Всі статті