Україна відкрила посольство в Руанді

Посольство України офіційно розпочало роботу в Республіці Руанда. Про це повідомила пресслужба Міністерства закордонних справ 19 квітня.

"Посольство відкрили спеціальний представник України з питань Близького Сходу та Африки Максим Субх і постійний секретар Міністерства закордонних справ і міжнародного співробітництва Руанди Клементіна Мукека", - йдеться у повідомленні.

У ході візиту до Руанди спецпредставник зустрівся з міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Руанди Вінсентом Бірутою і передав йому особисте послання міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби та запрошення взяти участь у Глобальному саміті миру.

«Своєю чергою руандійський міністр Вінсент Бірута поінформував, що руандійська сторона розглядає можливість участі у Глобальному саміті миру у Швейцарії. Вінсент Бірута також наголосив, що відкриття українського дипломатичного представництва є важливим кроком у розвитку відносин між Україною і Руандою, який надасть нового імпульсу двосторонньому співробітництву», - поінформували у зовнішньополітичному відомстві.

Раніше, 17 квітня Україна відкрила посольство у Республіці Ботсвана, 15 квітня - в Республіці Мозамбік. 12 квітня - у Республіці Кот-д’Івуар, а 10 квітня офіційно розпочало роботу посольство України в Демократичній Республіці Конго.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті