Україна та Польща підпишуть угоду щодо навчання українських школярів - Мінреінтеграції

Для врегулювання питань навчання українських дітей у польських школах планується підписання міжурядової угоди. Про це йшлося на спеціальній нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук, повідомляє Мніреінтеграції.

За словами Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, вже розроблено драфт міжурядової угоди з Міністерством національної освіти Республіки Польща.

Документ стосуватиметься, зокрема, таких питань:

• визнання українських освітніх центрів на території Польщі;

• вивчення української мови як другої іноземної;

• введення українознавчого компонента.

 «Дякую всім, хто працює над вирішенням цих питань і дбає про освітні потреби українців за кордоном. Наша спільна робота вже має перші результати», – зазначила Ірина Верещук.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті