Україна та Молдова організують спільний контроль на пункті пропуску для залізничного сполучення

Україна та Молдова організують спільний контроль на пункті пропуску для залізничного сполучення “Новосавицька-Кучурган” на території України. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі 13 жовтня.

“Відповідний протокол був підписаний сьогодні головами прикордонних і митних служб наших країн за підсумками онлайн-розмови з Прем’єр-міністром Молдови Доріном Речаном”, - зазначив Шмигаль.

Прем’єр-міністр повідомив, що це вже другий спільний контроль між Україною та Молдовою. Перший був застосований на залізниці в пункті пропуску “Серпневе 1 — Басараб’яска”.

Як зазначив Шмигаль, спільний контроль суттєво сприяє українському експорту, вдвічі зменшує тривалість усіх процедур, мінімізує черги та заощаджує державні кошти.

Прем’єр-міністр додав, що в перспективі досвід спільного контролю Україна застосує на всіх пунктах пропуску з Молдовою та на кордонах з іншими сусідами-державами ЄС.

Як повідомлялось раніше, Україна відкриє міжнародний пункт пропуску на кордоні з Молдовою, який раніше був закритим.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті