Україна та Франція підписали угоду про "гарантії безпеки"

Президент Володимир Зеленський і французький лідер Емануель Макрон 16 лютого підписали двосторонню угоду про гарантії безпеки для України в Єлисейському палаці. Про це стало відомо з трансляції події.

"Ми сповнені рішучості стояти пліч-о-пліч з Україною, щоб Росія програла війну", - заявив Макрон після підписання документу.

"Ця угода відповідає зобов'язанням, взятим у форматі G7 на полях саміту НАТО у Вільнюсі в липні 2023 року", - раніше заявили в офісі Макрона.

Напередодні глава держави уклав безпекову угоду з Німеччиною. Відповідний документ він підписав з німецьким канцлером Олафом Шольцом. Угода охоплює "довгострокові зобов’язання щодо безпеки та підтримки України".

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті