Україна та Данія проведуть оборонний та інвестиційний Форуми - Зеленський

Україна та Данія домовились про проведення двостороннього форуму оборонних індустрій, а також інвестиційного форуму. Про це у своєму зверненні розповів президент Володимир Зеленський 23 лютого.

Під час зустрічі з прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен було обговорено питання спільного оборонного виробництва. Окрім того команти зі сторони України та Данії домовилися про проведення двостороннього форуму оборонних індустрій, а також інвестиційного форуму.

"Тобто відносини справді на висоті. Говорили сьогодні, до речі, і про конкретні терміни, коли в українському небі з’являться F-16, із якими Данія дуже, дуже допомогла", - сказав президент.

Як повідомлялося, Україна та Данія підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті