Україна розробила механізм повернення депортованих до росії дітей, який передбачає кілька етапів - Лубінець

Україна розробила механізм повернення депортованих до росії дітей, який передбачає кілька етапів. Про це уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець заявив під час Ялтинської європейської стратегії (YES), повідомляє Цензор.НЕТ. 

"На сьогодні розроблено механізм повернення українських дітей, який містить декілька ключових етапів: розробка механізму отримання списків дітей, верифікація та оновлення даних, документування фактів злочинів та виявлення нових обставин, психологічна реабілітація дітей після повернення, створення спеціального центру для реабілітації, відкриття гуманітарних коридорів", - зазначив Лубінець.

Він наголосив, що ці кроки мають на меті гарантування безпечного повернення українських дітей.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті