"Україна повинна перемогти в цій війні". Глава німецького бундесрату прибула до Києва

Прем'єр-міністерка федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія Мануела Швезіг, яка очолює німецький бундесрат, 24 червня прибула до Києва. Про це повідомляє Телеграм-канал "DW Главное".

Зазначається, що очільниця німецького бундесрату прибула до Києва на "знак солідарності всіх 16 федеральних земель з Україною" на тлі заперечень проти подальшої підтримки України, які лунають на сході ФРН.

"Україна повинна перемогти в цій війні. Не можна дозволити Росії домогтися свого за допомогою цієї агресії", - заявила Мануела Швезіг.

Вона підкреслила, що необхідно продовжити гуманітарну, фінансову, а також військову підтримку України і поставляти їй нові озброєння.

Вказується, що в Києві Мануела Швезіг проведе переговори з політичним керівництвом України.

Як повідомлялося, Рада Євросоюзу остаточно схвалила 14-й пакет санкцій проти РФ.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті