Україна повернула ще 8 депортованих до РФ дітей

В Україну в День Святого Миколая повернулися ще вісім дітей, незаконно депортованих до росії. Про це у Телеграм повідомив керівник Офісу президента України Андрій Єрмак.

"Сьогодні, у День Святого Миколая, повертаємо вісьмох дітей додому", - написав він.

"Спільні зусилля здатні створити передріздвяне диво - чотири дівчинки та четверо хлопців віком від 8 до 18 років уже незабаром возз'єднаються зі своїми сім'ями та зустрінуть свята в обіймах своїх близьких на Батьківщині. Ефективна взаємодія команди Офісу та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця в рамках плану дій Президента України Bring Kids Back UA", - зазначив Єрмак.

Єрмак висловив подяку "Катару та ЮНІСЕФ за залученість до процесу повернення депортованих дітей та тих, хто опинився на тимчасово окупованих територіях".

Як повідомлялося, Україна повернула з окупації чотирьох дітей з сім'ями. 

Нагадаємо, Єрмак розповів історію повернення двох українських дітей з окупованого Криму. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті