Україна передала РФ список імен для обміну полоненими у форматі "1000 на 1000"

Про це повідомив заступник голови Координаційного штабу Андрій Юсов, пише  РБК-Україна. 

"Україна передала список на обмін", - зазначив він.

Таким чином Юсов фактично спростував вкид прессекретаря Кремля Дмитра Пєскова. Той трохи більше години тому розповів, що список імен для обміну полоненими Росія від України нібито не отримувала і його ще "чекають".

Можливий обмін полоненими у форматі "1000 на 1000" став головним результатом переговорів українських і російських чиновників, які відбулися минулого тижня в Стамбулі.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов припускав, що такий обмін може відбутися вже цього тижня.

Сьогодні, 22 травня, президент України Володимир Зеленський після наради щодо такого обміну полоненими заявив, що Росія передала Україні свій список імен.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
23.08.2026
15:00

І прапор вам у збрую — свято для самотнього віслюка. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знайшли черговий привід нагадати жителям «ДНР» і «ЛНР», що дванадцять років тому в їхньому житті сталася дуже важлива подія – було зроблено перший крок до повернення в «рідну гавань», а тепер вони є...
Луганськ
20.08.2026
11:14

Громада Луганщини, територія якої повністю знищена. Як працює й гуртується спільнота Попасної

"Загальна кількість населення Попаснянської міської територіальної громади до повномасштабного вторгнення РФ на територію України становила 24600 осіб. Зараз на окупованій території Попаснянської громади залишилось близько 250 осіб".
Світ
19.08.2026
09:50

«Російському ведмедю варто було б якнайшвидше вийти з українського конфлікту». Російські ЗМІ про Україну

...Для його завершення можна йти на певні поступки Заходу, тільки вони не повинні зачіпати наші стратегічні інтереси. З Китаєм, на мій погляд, у нас зараз спільного більше, ніж з Україною, і псувати відносини зі Сходом нам зовсім не на руку.
Всі статті