Україна отримає натівські бойові машини піхоти CV-90 – Міноборони

Сили оборони України отримають від Швеції бойові машини піхоти CV-90, які стоять на озброєнні деяких держав-членів НАТО. Про це 31 травня повідомляє пресс-служба Міністерства оборони.

"Одні з найсучасніших БМП стануть на захист України. Сили оборони України отримають БМП CV-90. Це буде чергова потужна допомога від шведських партнерів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, українські екіпажі вже завершують підготовку з їх опанування.

За словами міністра оборони Королівства Швеції Пола Йонсона, підтримка Україну триватиме "стільки, скільки буде потрібно". 

"Ми також працюємо над постачанням систем Archer, танків. Факт надходження цього озброєння означає, що Україна зможе використовувати це комбіноване озброєння", - сказав він.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті