Україна отримає "багато важливих видів озброєння" - речник Міноборони про результати Рамштайну

Західні партнери взяли на себе зобов’язання працювати над тим, щоб Україна отримувала більше далекобійної зброї для завдання ударів по окупантах поза лінією зіткнення. Про це на брифінгу за підсумками Рамштайну-18 заявив начальник Управління преси й інформації Міністерства оборони Ілларіон Павлюк, -  пише "Ліга".

"Ключове, що хочеться сказати, – це була продуктивна зустріч, після якої хочеться сказати "відставити паніку" всім тим, хто підіймає якісь настрої про втрату підтримки", – сказав Павлюк.

Він наголосив, що партнери під час зустрічі оголосили важливі зобов’язання щодо того, що Україна отримає "багато важливих видів озброєння". Це зброя, яка "надзвичайно потрібна" Україні, щоб ефективно уражувати ворога як на лінії зіткнення, так і за нею, знищуючи логістичні вузли армії РФ.

Однак Україна не конкретизуватиме, про яку зброю йдеться, допоки вона не з’явиться у Сил оборони, зазначив Павлюк.

За його словами, особливу увагу на засіданні було приділено далекобійній зброї, і з боку партнерів є "цілковите розуміння", що Україні вона потрібна, – тож є зобов’язання працювати над тим, щоб Україна отримувала більше зброї для подібних ударів.

Також, за його словами, кілька країн анонсували великі пакети фінансової допомоги і наміри збільшувати їх.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті