Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Представники української влади відзвітували в Пентагон щодо використання касетних боєприпасів, наданих США. Про це повідомляє агенція CNN.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Один із українських чиновників сказав, що інформація, передана міністерству оборони, включала як кількість випущених снарядів, так і кількість знищених російських цілей, хоча чиновник відмовився повідомити, які ці цифри.
Очікуваним звітом був запит США в рамках угоди надіслати в Україну артилерійські снаряди з касетними снарядами, відомі як DPICM. В інтерв’ю CNN минулого місяця міністр оборони України Олексій Резніков заявив, що планує передати звіт своєму колезі, міністру оборони США Ллойду Остіну.
Як повідомлялося раніше, Байден попросить у Конгресу додаткове фінансування для України.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту