Україна надала аварійну енергетичну допомогу Польщі

Україна за добу надала аварійну енергетичну допомогу Польщі обсягом 1600 Мвт год. Про це повідомила пресслужба Міністерства енергетики.

Зазначається, що через сонячну роботу та активну роботу сонячних електростанцій в енергосистемі утворився надлишок. Тому на запит польської сторони Україна мала можливість надати аварійну допомогу обсягом 1600 Мвт год.

Водночас, як запевняють у відомстві, потреби споживачів в Україні покриваються власною генерацією та імпортом електроенергії. На поточну добу дефіциту електроенергії та залучення аварійної допомоги не планується. Також не плануються й обмеження для побутових та промислових споживачів (крім Харківщини та Кривого Рогу).

На добу прогнозується імпорт електроенергії – 8430 Мвт год. Також вночі на 21 квітня у невеликому обсязі здійснювався експорт – сумарно 139 Мвт год.

Нагадаємо, що на Кіровоградщині через погіршення погодних умов сьогодні сталося масштабне відключення електроенергії. 16 населених пунктів лишилися без світла.

Ранішк міністр енергетики України Герман Галущенко запевнив, що, попри атаки росії на енергетичні об'єкти, блекауту в Україні не буде.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті