Україна може відкрити ще один табір для військовополонених росіян

Україна найближчим часом може відкрити новий табір для військовополонених. Про це розповів міністр юстиції України Денис Малюська в ефірі "Ми-Україна".

Він наголосив - нині в Україні функціонує три табори для військовополонених. Однак розглядається доцільність відкриття четвертого.

"Ми, безумовно, чекаємо на обміни. Це для нас не тільки гарна новина з точки зору повернення наших військовослужбовців з полону, а і звільнення місць. Тому що, дійсно, в нас зараз функціонує три табори для військовополонених, ми роздумуємо над відкриттям четвертого. А якщо обміни не активізуються істотно, я думаю, що протягом кількох наступних місяців, ми почнемо вживати заходів щодо організації четвертого табору для військовополонених росіян. 

Це відволікання ресурсів… Нам допомагають міжнародні організації, зокрема Червоний Хрест для закупівлі обладнання, облаштування території. Це не є тягар для платників податків (в Україні, - ред.). Ми намагаємося спомпенсувати будь-які витрати на військовополонених. Але так, це, безумовно, певна витрата наших ресурсів, але вона того вартує", - заявив міністр юстиції.

Водночас Малюська додав, що Україна не може ставитися до полонених так, як це робить росія, оскільки ми є частиною цивілізованого світу.

"Вони (партнери України, - ред.) нас поважають, допомагають, тому що ми інші (не такі, як росіяни, - ред.). Ми є частиною Європи", - наголосив очільник Мін’юсту.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті