Україна ініціює скликання надзвичайного засідання Радбезу ООН після атак РФ — Зеленський

Україна ініціює скликання надзвичайного засідання Ради безпеки ООН через російські удари по цивільній інфраструктурі, включно з дитячою лікарнею. Про це заявив президент Володимир Зеленський на брифінгу у Варшаві, повідомляє "Громадське".

Президент заявив, що Україна «безперечно відповість нелюдям з росії» та відновить інфраструктуру, пошкоджену під час масованого ракетного обстрілу 8 липня.

«Кожному, хто постраждав, зараз надається необхідно допомога. І обов'язково ми маємо всі працювати над тим, що притягти росію до відповідальності за терор і путіна за наказ віддавати удар», — сказав Зеленський.

Він додав, що росію можна лише примусити до миру.

Дональд Туск додав, що «немає таких слів чи політичних декларацій», які б дозволили висловити всю солідарність Україні, яка вже багато місяців доводить свій героїзм.

Нагадаємо, у Кремлі 8 липня цинічно заявили, що удар по цивільних об'єктах у Києві - це результат "падіння української ракети ППО". 

Як повідомлялося, кількість загиблих у Києві внаслідок ворожої атаки 8 липня зросла до 15 станом на 14:00. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
07.09.2025
14:14

Намальований "герой" Олександр Захарченко і Пушилін, який роздає порожні обіцянки. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулої неділі на окупованому Донбасі під пильною увагою місцевих ЗМІ відзначали День Донецька, День Шахтаря та імітували всенародну скорботу з приводу річниці ліквідації ватажка «ДНР» Олександра Захарченка
Країна
05.09.2025
09:28

"Каламутна тема". Луганський щоденник

І ще є фішка – віддавати картки з українськими пенсіями дітям. Їм складніше на новому місці. Їм там вставати на ноги. А комунальні за їхніми квартирами сплачують батьки зі своєї місцевої пенсії.
Світ
04.09.2025
10:00

«Основним завданням цієї осені стане остаточне звільнення ДНР». Російські ЗМІ про Україну

«Росія відкидає присутність сил НАТО, озброєння України, відновлення чисельності ЗСУ та інтеграцію Києва в євроатлантичні структури... Без цього говорити про зустріч Путіна і Зеленського безглуздо».
Всі статті