Україна ініціювала зустріч з Польщею та Єврокомісією щодо заяв польських перевізників про блокування пунктів пропуску

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури звернулось до Мінінфраструктури Польщі та Директорату з питань мобільності Європейської Комісії щодо проведення зустрічі щодо вирішення питання про пропускну спроможність українсько-польських пунктів пропуску. Про це повідомляє сайт Уряду 31 жовтня.

"Ми отримали повідомлення про ймовірне блокування пунктів пропуску з боку польських перевізників. Наша позиція полягає в тому, що такі страйки та блокування шкодять всім: як українським, так і польським перевізникам. Ми вдячні польському народу за постійну підтримку нашої держави в умовах повномасштабної війни і готові до діалогу, де рівноцінно будуть представлені інтереси перевізників обох країн", – зазначив заступник міністра розвитку громад Сергій Деркач.

Заявляється, що зустріч з Директоратом Єврокомісії запланована на 31 жовтня.

"Ключова мета – напрацювання спільних рішень, які допоможуть збільшити пропускну спроможність та забезпечити стабільну роботу кордону", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, Польща призначила нового посла в Україні.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
31.07.2025
18:09

“Зробити щось хороше з чогось поганого”. Західні медіа про Україну

Кожен, хто вперше приїжджає в Україну, помічає розрив між лінією фронту і більшістю повсякденного життя далі від неї.
Світ
30.07.2025
10:00

«Зеленський може змусити нас на непропорційно жорстку відповідь». Російські ЗМІ про Україну

У підсумку Зеленський зміцнив вертикаль влади, а західні партнери на першому етапі «з'їли» атаку на свої інтереси, але це, мабуть, тільки попередня реакція.
Донецьк
29.07.2025
11:16

Вижити без води: як окупанти довели Донецьк до гуманітарної катастрофи

За чотири години треба встигнути набрати запаси на три дні, наповнити всі можливі ємності, вимитися, попрати одяг і ще залишити воду для туалету. Мешканці називають це знущанням, бо вода нерідко буває відсутня або зникає через годину після запуску.
Всі статті