Україна і США працюють над конфіскацією активів "ПВК "Вагнер"

Прокурори з України та США працюють над можливостями арешту активів "ПВК "Вагнер". Про це 17 квітня повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора України.

"Ми щиро вітаємо посилення співпраці з ФБР та рішення міністерства юстиції США призначити постійного юридичного радника в Києві. Активізація зусиль щодо притягнення "ПВК "Вагнер" до відповідальності за міжнародні злочини також є нашим пріоритетом", - повідомив генпрокурор Андрій Костін.

З такою заявою він виступив за підсумками зустрічі з генпрокурором США Мерріком Гарлендом. Арешт активів "ПВК "Вагнер" має позбавити цю організацію ресурсів для участі в бойових діях в Україні.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор США розповів, яким чином використовує конфісковані активи РФ.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті