Україна і США працюють над конфіскацією активів "ПВК "Вагнер"

Прокурори з України та США працюють над можливостями арешту активів "ПВК "Вагнер". Про це 17 квітня повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора України.

"Ми щиро вітаємо посилення співпраці з ФБР та рішення міністерства юстиції США призначити постійного юридичного радника в Києві. Активізація зусиль щодо притягнення "ПВК "Вагнер" до відповідальності за міжнародні злочини також є нашим пріоритетом", - повідомив генпрокурор Андрій Костін.

З такою заявою він виступив за підсумками зустрічі з генпрокурором США Мерріком Гарлендом. Арешт активів "ПВК "Вагнер" має позбавити цю організацію ресурсів для участі в бойових діях в Україні.

Нагадаємо, напередодні генпрокурор США розповів, яким чином використовує конфісковані активи РФ.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті