Україна хоче націоналізувати завод у Конотопі підсанкційного російського сенатора Калашника

Україна хоче націоналізувати завод підсанкційного російського сенатора Сергія Калашника, що знаходиться в Конотопі Сумської області. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

"2 серпня 2023 року Міністерством юстиції України подано до Вищого антикорупційного суду позов про застосування санкції, передбаченої пунктом 1¹ частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» до Калашника Сергія Вікторовича", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що  Калашник С. В. — громадянин російської федерації, 31 березня 1978 року народження, російський політик, підприємець, діючий сенатор ради федерації рф, який брав участь у голосуванні за прийняття федеральних законів рф стосовно незаконої анексії територій України та був причетний до сприяння в підготовці рф до повномасштабного вторгнення в Україну.Предметом стягнення в дохід держави є 100% статутного капіталу українського підприємства ТОВ "Мотордеталь-Конотоп".

Як повідомлялося, у Чехії накладено арешт на місцеві активи російського олігарха Володимира Євтушенкова та його сина Фелікса.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті