Україна хоче націоналізувати завод у Конотопі підсанкційного російського сенатора Калашника

Україна хоче націоналізувати завод підсанкційного російського сенатора Сергія Калашника, що знаходиться в Конотопі Сумської області. Про це повідомляє Міністерство юстиції України.

"2 серпня 2023 року Міністерством юстиції України подано до Вищого антикорупційного суду позов про застосування санкції, передбаченої пунктом 1¹ частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» до Калашника Сергія Вікторовича", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що  Калашник С. В. — громадянин російської федерації, 31 березня 1978 року народження, російський політик, підприємець, діючий сенатор ради федерації рф, який брав участь у голосуванні за прийняття федеральних законів рф стосовно незаконої анексії територій України та був причетний до сприяння в підготовці рф до повномасштабного вторгнення в Україну.Предметом стягнення в дохід держави є 100% статутного капіталу українського підприємства ТОВ "Мотордеталь-Конотоп".

Як повідомлялося, у Чехії накладено арешт на місцеві активи російського олігарха Володимира Євтушенкова та його сина Фелікса.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
02.07.2025
10:00

Щоденник матері 18-річного добровольця: стосунки «місцеві – військові» й «жінки – чоловіки»

Останнім часом з’явилась якась мерзотна тенденція писати в пабліках про те, що деякі дівчата/жінки, мовляв, виходять заміж за молодих штурмовиків аж по тричі: одного поховають, виплату отримають, за другого підуть…
Світ
01.07.2025
17:00

«Населення «Великого Донбасу» скоротилося втричі». Російські ЗМІ про Україну

...Я впевнена, що український народ в більшості своїй все правильно розуміє. Це завжди був братський народ. Вони прокинуться, вони прокинуться. Вони прокинуться і дадуть адекватну оцінку всьому, що відбувалося і відбувається.
Світ
30.06.2025
22:45

"Нарешті президент США, здається, позбувся наївної ілюзії". Медіа про "українські" заяви і дії адміністрації Трампа

Найбільш прикро, що на саміті не обговорювали нагальну потребу у продовженні військової підтримки України. Також вперше з часу російського вторгнення більше трьох років тому у підсумковому комюніке не було засуджено агресію Владіміра Путіна.
Всі статті