Україна експортує рекордний обсяг електроенергії до п’яти сусідніх країн – "Укренерго"

Протягом доби 4 березня планується експортувати рекордний обсяг електроенергії до п’яти країн: Словаччини, Угорщини, Польщі, Румунії та Молдови. Про це повідомляє національний оператор «Укренерго».

«Заплановано поставити на експорт рекордний обсяг електроенергії – 13 264 МВт*год, із максимальною потужністю в окремі години до 716 МВт», – вказано у повідомленні.

Українська енергетична компанія наголосила, що експорт електроенергії до інших країн здійснюється при умові відсутності дефіциту в енергосистемі.

«Повноводдя в річках і сонячна погода сприяють активній роботі гідроелектростанцій та електростанцій на ВДЕ (відновлювані джерела енергії – ред.). Завдяки цьому виробники електроенергії мають можливість не тільки повністю забезпечувати потреби українських споживачів, але й продавати електроенергію в сусідні країни, отримуючи кошти для подальшого відновлення після збройних атак росіян», – пише «Укренерго».

У компанії додали, що тепла погода тримає рівень споживання електроенергії «на стабільно низькому, як для опалювального періоду, рівні».

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті