Україна буде змушена відповідати на політику обмежень на в'їзд з боку Ізраїлю. Це вплине на паломників

Посол України в Ізраїлі Івген Корнічук заявив, що оскільки Ізраїль змінює політику в'їзних віз і запроваджує обмеження на в'їзд, Україна буде змушена відповідати відповідно, - ідеться в повідомленні посольства України в Ізраїлі 21 червня.

"З 1 липня громадяни країн із безвізовим доступом до Ізраїлю, включно з Україною, мають подати заяву на отримання дозволу ETA-IL на проживання до 90 днів", - ідеться в повідомленні.

У ньому також нагадується, що Україна та Ізраїль підтримують тісні зв'язки з моменту розробки безвізової політики у 2010 році. Однак нещодавні дії Ізраїлю, такі як обмеження українських біженців та відмова у в'їзді багатьом українцям, обірвали ці відносини. Вказується, що остання вимога припиняє безвізовий режим.

"У відповідь Україна запровадить аналогічні вимоги попереднього затвердження для громадян Ізраїлю, включно з паломниками. Специфіка цих електронних віз розглядається в Києві. Ця взаємна акція вплине на тисячі релігійних паломників, які щорічно відвідують Україну", - пише посольство.

"Україна, як і раніше, відкрита для діалогу з Ізраїлем для обговорення та переговорів щодо цих змін у політиці поїздок на благо обох країн", - додали дипломати.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті